Kartinga skola bērniem Sporta kompleksā 333

Post Reply
333lv
Posts: 1
Joined: Wed 15 May, 2013 12:31

Kartinga skola bērniem Sporta kompleksā 333

Post by 333lv » Wed 15 May, 2013 12:34

„Sporta komplekss 333” jau kopš 2007. gada ir izveidojis „Kartinga skolu 333”, kur bērni un pusaudži, vecumā no 8 - 18 gadiem, var nodarboties ar vienu no autosporta disciplīnām – kartingu!
Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā, teorētisko un praktisko nodarbību laikā. 20% kursa ir teorētiskās nodarbības, savukārt 10% ir fiziskās aktivitātes un pārējie 70% ir atvēlēti praktiskajām braukšanas nodarbībām. Kartinga skolā tiek apgūtas pamata braukšanas prasmes, zināšanas par kartinga tehnisko uzbūvi, apgūti noteikumi, lai piedalītos oficiālās sacensībās, kā arī iegūtas zināšanas par ātrāko un pareizāko braukšanas trajektoriju! Kartinga skolas pasniedzēji ir savā jomā augsti kvalificēti profesionāļi, turklāt ar starptautiskiem sasniegumiem autosportā, mūsu pasniedzēju vidū ir plaši atpazīstami autobraucēji, kā piemēram, Karlīne Štāla, Haralds Šlēgelmilhs un Inguss Žvibulis.
Viens no galvenajiem kartinga skolas uzdevumiem ir radīt jauniešos interesi par tehniskajiem sporta veidiem, lietderīgi aizpildot brīvo laiku, apgūstot šo sporta veidu gan teorētiski, gan praktiski, kā arī nākamajam ceļu satiksmes dalībniekam pēc iespējas pilnvērtīgāk sniegt pirmās iemaņas auto vadīšanā.
Kartinga skola notiek visas vasaras garumā no 4. jūnija līdz pat 3. septembrim, katras nedēļas otrdienā (kopā 14 nodarbības). Diena sākas plkst. 10:00 - ar iesildīšanos un fiziskajiem treniņiem (līdz pat plkst. 11:30), kam seko teorijas apguve (līdz plkst. 13:00), siltas un veselīgas pusdienas, neliela atpūta un, protams, praktisko braukšanas nodarbību laiks 3 stundu garumā! Kā papildus pakalpojumu piedāvājam arī audzēkņa nogādāšanu līdz „Sporta kompleksam 333” un atpakaļ.

Nenokavē pieteikšanos - sīkāks info www.333.lv

Post Reply