4x4shop.lv 2 gadu jubilejas ballīte 24.08.2012

Post Reply
User avatar
Miks
Posts: 23
Joined: Thu 10 May, 2012 8:46

4x4shop.lv 2 gadu jubilejas ballīte 24.08.2012

Post by Miks » Mon 20 Aug, 2012 12:41

Hei, Džipotāj!Ir veiksmīgi pagājis tieši gads kopš mūsu pirmās Dzimšanas dienas! Tādēļ aicinu Tevi uz 4x4SHOP.LV divu gadu jubilejas svinībām, kas notiks piektdien, 24.augustā, sākot no plkst.12.00 mūsu veikalā, Krustpils ielā 6.Arī šoreiz saglabāsim tradīciju un cienāsim Tevi ar dažādiem gardumiem, atspirdzinošiem dzērieniem un, protams, neizpaliks arī bbq. Divu gadu jubilejas ballītē ierodies ar savu apvidus automobili, jo svinību laikā varēsi izmēģināt spēkus uz džipa izkāriena rampas. Fleksiblākā džipa īpašnieks saņems 4x4SHOP.LV balvu. Tomēr, ja nevari ierasties ar džipu, droši brauc ciemos pie mums tāpat! JTomēr paralēli svinībām šoreiz esam sagatavojuši arī īpašu pārsteigumu. Ņemot vērā, ka mēs, 4x4SHOP.LV komanda, aktīvi atbalstām un arī paši piedalāmies dažādos ar apvidus automobiļiem saistītos pasākumos, šogad dāvinām Tev neparastu orientēšanās pasākumu - „4x4SHOP MEŽA NAKTS”! Jā, pareizi saprati,- šī būs nakts orientēšanās Rīgas apkārtnē. Brauciens norisināsies no plkst. 20:00 līdz 01:00, bet reģistrācija plānota jau no plkst. 12:00. Punktus izvietosim dažādās vietās - būs smilšaini posmi, purvi un kalniņi pēc katra izvēles un vēlmēm. Līdz ar to varēsi piedalīties gan ar savu trofi reidu, gan ekspedīciju vai parketa džipu.J Punkti būs jābildē, tāpēc sagatavo savu fotoaparātu un vadu, ar kuru var pieslēgt fotokameru pie datora. Šis nakts orientēšanās brauciens ir BEZ MAKSAS un laipni aicināts jebkāda džipa īpašnieks. J Lai mēs saprastu pasākuma apmērus, lūdzu, piesaki savu dalību līdz ceturtdienas pēcpusdienai e - pastā [email protected] vai zvani Pēterim 20025771.Atgādināsim, ka 4x4SHOP.LV veikals piedāvā visa veida aksesuārus, vinčas, bezceļu riepas, pastiprinātas slodzes amortizatorus, atsperlāgas un atsperes, un vēl un vēl dažnedažādus aksesuārus un rezerves daļas, iespējams, tieši Tavam apvidus automobilim! Lai piedāvātu vēl vairāk nepieciešamo aksesuāru, esam izveidojuši jaunu sadarbību ar vairākiem pasaulē pazīstamiem 4x4 zīmoliem un to piegādātājiem. Tomēr par šiem jaunumiem uzzināsi drīzumā! JTātad - 24.augustā, jau no plkst. 12.00 gaidīsim Tevi ciemos 4x4SHOP.LV veikalā, Krustpils ielā 6!Vēlreiz īsumā par gaidāmo ballītes programmu:No plkst. 12:00 sākam mūsu ballīti un atklājam reģistrāciju nakts orientēšanās braucienam.

Paralēli gardumu ēšanai, foto un video skatīšanai varēsi pārbaudīt sava džipa izkārienu uz rampas.

Savukārt plkst. 19:00 noslēdzam reģistrēšanos nakts orientēšanās braucienam, apkopojam un apbalvojam izkāriena rampas dalībniekus.

Plkst. 19:30 notiks sapulce par nakts orientēšanās braucienu un karšu izsniegšana.

No plkst. 20:00 līdz plkst. 01:00 norisināsies orientēšanās brauciens.

Apmēram plkst. 02:00 paredzēta rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.Lūk, tāds ir mūsu divu gadu Dzimšanas dienas ballītes plāns. Gaidīsim Tevi ciemos!Tava 4x4SHOP.LV komanda :)

Post Reply