Nissan Patrol Y61 GU liftešana un riepu izmērs

Post Reply
kazhab

Nissan Patrol Y61 GU liftešana un riepu izmērs

Post by kazhab » Fri 25 Apr, 2014 10:58

Interesē pieredze un ieteikumi, auto kurš paredzēts tikai dubļu, izkliades, medības u.t.l. braucieniem max liftēšana un riepu izmērs lai pēctam CSDD apskatē uz mani neskatītos tā kā uz idijotu.....

Skatījos forumā piem lietotājam Barney pēc avatar bildes var redzēt ka tur ir lifts bet cik jāpajautā PM, un virsū stāv 45" ripuļi, kad jautāju vienā 4x4 tirgotavā vai varu uzlikt 35" man atbildēja ka normāli nē pat pie 5 cm lifta nevar vismaz 10 cm vajagot, nu lūk nu tad es te tagad vairs neko nesaprotu stavot starp maximāli pieejamo liftu lai CSDD nedusmotos un riepu izmēru lai arkās neiedurtos, lūdzu padalieties pieredzē!

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Re: Nissan Patrol Y61 GU liftešana un riepu izmērs

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Fri 25 Apr, 2014 11:06

CSDD nedusmosies tik ilgi kameer tu neiejaukies piekares uzbuuvee, teiksim ar Ironman to var pacelt par 6"

http://4x4shop.lv/index.php?route=produ ... 89_304_513 komplektaa shim vajadzees veel visaadus citus pricendaalus, teiksim garakas bremzu trubas uc fignas
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

kazhab

Post by kazhab » Fri 25 Apr, 2014 11:17

Nu labi 6" jau varētu būt par traku bet 4" (10cm) gan man liekas ļoti iekārojami un 35" riteņi varētu būt pat ļoti labi! Bremžu šlaukas sīkums vēl jāmaina kastera bukses OK, bet problēmas sākas ar piem stabilizatora stieni, ceļot uz augšu prasās šo stieni likt garāku ir pieejami par aftermarket rūpnieciski ražoti regulējamie varianti bet kautkur lasīju ka CSDD uzreiz aizsūtīja mājās ar tādu regulējamo variantu

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Fri 25 Apr, 2014 11:37

Tur japrasa Mikam kaa ar to ir, bet cik zinu tad Ironman dod sertifikaatu un ar TA nav probleemu!
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

Barney

Post by Barney » Tue 20 May, 2014 17:03

Man ir uzstādīts sekojošs setups:

Dobinsons 3" atsperes;
Terrain Tammer amortizatori ar garāku štoku;
Caster bukses;
35" BFG Mud terrain KM2.

Stabilizators gan priekšā, gan aizmugurē ir noņemts, jo neko gaitas īpatnībās nemaina, un ar minēto liftu atsaites vienkārši tiktu norautas pie pirmā riteņa izkāriena.. Skati pirms nedēļas izgāju. Pieņēmējs teica, ka kaut kur esot pazuduši stabilizatori - vairāk neko :) Laikam Āfrikas tirgum nāca modifikācijas bez stabilizatoriem.

Bremžu trubiņas nav mainītas - oriģinālas.

Ar 3" liftu un 35" riteņiem nepieciešams nedaudz pārtaisīt priekšējās arkas iekšējo stūri, jo pie izgrieztiem riteņiem un uz leju nospiestu stūri nedaudz strīķe. Tāpat arī pie lieliem izkārieniem aizmugurē mēdz ķerties moldingā.

Par Ironamn dzidēju atsauksmes, ka gaita pēc attiecīgā aprīkojuma uzstādīšanas kļūst ļoti cieta, tādēļ sev izvēlējos augstāk minēto ražotāju produkciju.

Jebkam, kas ir augstāks par 3" būs nepieciešamas regulējamās ķegas, garākas bremžu trubas, bukses, u.c., kas diezgan sadārdzina to pasākumu ;)

Ja sīkāk interesē kaut kas, varam PM =>

Post Reply