Riepu izvēle.

Riepas, bezceļam, ne kosmiski dārgas, iegūstamas lietotā formā? Uz 32x10.43 aptuveni.

General Grabber AT2
0
No votes
BFGoodrich All-Terrain
1
25%
Citas? Komantāros, kādas.
3
75%

Total votes: 4

biei

Re: Riepu izvēle.

Post by biei » Wed 29 May, 2013 23:07

Barney wrote:Pats braucu ar BFG MT KM2 r35 un esmu +/- apmierināts. Uz ceļa troksnis mērens, mežā performance ok, bet riktīgā zupā protektors tāpat varēja labāk tīrīties. Par šīs riepas spējām mazākā izmērā neesmu pārliecināts..
Arī ar tādām braucu, bet gan 33 izmēra izpildijumā, nav ne vainas, vai ņemtu otrreiz, par to vēl padomātu.
Kad šīs būs noplēstas līdz kliņķim tad plānoju iegādāt -
Maxxis M8090 Creepy Crawler vai Mickey Thompson Baja Claw TTC

Barney

Post by Barney » Thu 30 May, 2013 9:39

biei wrote:
Barney wrote:Pats braucu ar BFG MT KM2 r35 un esmu +/- apmierināts. Uz ceļa troksnis mērens, mežā performance ok, bet riktīgā zupā protektors tāpat varēja labāk tīrīties. Par šīs riepas spējām mazākā izmērā neesmu pārliecināts..
Arī ar tādām braucu, bet gan 33 izmēra izpildijumā, nav ne vainas, vai ņemtu otrreiz, par to vēl padomātu.
Kad šīs būs noplēstas līdz kliņķim tad plānoju iegādāt -
Maxxis M8090 Creepy Crawler vai Mickey Thompson Baja Claw TTC
Pavasarī, kad pirku riepas, tad nogulēju Mickey Thompson Baja Claw TTC par saldo cenu. BFG arī likās neslikts variants, bet laikam otreiz arī nepirktu.. Nākamās droši vien izvēlēšos Baja Claw, jo izskatās ļoti spēcīgas..

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Thu 30 May, 2013 10:27

Juust saakat biku jaukt dazaadu cenu kategoriju riepas BFG un Grabbers ir budzeta variants kas domaatas 7dienas braucieniem, juusu piemineetaas Mickey Thompson Baja Claw TTC un Maxxis M8090 Creepy Crawler ir jau citaa cenu kategorijaa un domaatas loti ekstreemiem apstaakliem vai sportam!

PS

Tad jau var saakt breekt ka TSL SS ir labaaks par BFG utt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

vdl

Post by vdl » Thu 30 May, 2013 12:44

shitaas var apskatiit - man viedoklja iisti nav - neesmu lietojis
http://www.insaturbo.com/ver/en/ficha/s ... tUcmFjaw==

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Thu 30 May, 2013 13:43

vdl wrote:shitaas var apskatiit - man viedoklja iisti nav - neesmu lietojis
http://www.insaturbo.com/ver/en/ficha/s ... tUcmFjaw==

nu navarkas paliek navarkas, man ar vinaam slikta pieredze ;-)
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

biei

Post by biei » Thu 30 May, 2013 18:26

DeadmaroZ-TLOTL wrote:Juust saakat biku jaukt dazaadu cenu kategoriju riepas BFG un Grabbers ir budzeta variants kas domaatas 7dienas braucieniem, juusu piemineetaas Mickey Thompson Baja Claw TTC un Maxxis M8090 Creepy Crawler ir jau citaa cenu kategorijaa un domaatas loti ekstreemiem apstaakliem vai sportam!

PS

Tad jau var saakt breekt ka TSL SS ir labaaks par BFG utt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nu, nemaz tiik ļoti tā nav cita cenu kategorija, ir dargāk, bet es domāt, ka tas atmaksājās, jo visvairāk mani piesaista tieši to riepu sāni kas ir spēcīgi nobruņoti, kas varētu pasargāt no riepu saplēšanas uz kāda asāka akmeņa vai koka. Ir jāpiemin arī raupais protektors kas vienlīdz labi varētu strādāt attīrot dubļus no riepas riepām. Viedokļi dalās. :arrow:

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Thu 30 May, 2013 19:19

biei wrote:
DeadmaroZ-TLOTL wrote:Juust saakat biku jaukt dazaadu cenu kategoriju riepas BFG un Grabbers ir budzeta variants kas domaatas 7dienas braucieniem, juusu piemineetaas Mickey Thompson Baja Claw TTC un Maxxis M8090 Creepy Crawler ir jau citaa cenu kategorijaa un domaatas loti ekstreemiem apstaakliem vai sportam!

PS

Nu, nemaz tiik ļoti tā nav cita cenu kategorija, ir dargāk, bet es domāt, ka tas atmaksājās, jo visvairāk mani piesaista tieši to riepu sāni kas ir spēcīgi nobruņoti, kas varētu pasargāt no riepu saplēšanas uz kāda asāka akmeņa vai koka. Ir jāpiemin arī raupais protektors kas vienlīdz labi varētu strādāt attīrot dubļus no riepas riepām. Viedokļi dalās. :arrow:
un veel Mickey Thompson Baja Claw TTC nav 32" nemaz nerunaajot par Mickey Thompson Baja Claw TTC kas sakas no 33" ;-)
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

UvisRiga

Post by UvisRiga » Mon 09 Sep, 2013 15:04

Iesakiet labas riepas Range Roveram!?
Dāvanas bērniem nekad nav par daudz!

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Mon 09 Sep, 2013 15:19

Pa kaadu segumu ir paredzeets vairaak braukt?
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

Жеглов

Post by Жеглов » Fri 13 Feb, 2015 9:41

Sveicināti visiem!

Riepu izvele jau izdarīta un ta ir Cooper STT 33x12.5 R15, bet paliek ritoriskais jautajums par disku platumu 8'', 9'' utt.
Princīpā man ir 7'' bet man liekas tas bus pa šauro :)
Jūsu viedokļi? :)
Nissan Terrano II 2.7TDi (1996 год), Body-lift 6 см, Cooper Discovery STT 33x12.5 R15 , CB radio, Air-block Rear axle

Post Reply