Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Re: Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Sun 27 Apr, 2014 12:15

Atradis ko klausiities, tas tajaas japanu autodalaas ir pilniigs alnis, vina vieniigais bonus ir tas, ka vinsh uz vietas tur visaadus suudus, bet cenas ir kosmos! Tur aatri ieskriet pateikt ko vajag un tiities, garaas sarunaas ar to alni nevajag ielaisties!

Es jau nu nenemtos ar tadu marazmu, nemtu 3.1 un miers. Mashiina nav lai pirkstus vicinaatum,bet lai paarvietotos no punkta A > B ;-)
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

_atkal_es_

Post by _atkal_es_ » Thu 01 May, 2014 0:57

Izdarit tak var visu! Bet jautajums vai ir ta verts!!! Labs 3.1 dzinejs pa sviestmaizi gruti dabujams. kadel butu japartaisa generatora un Nu ar tahomtru tad jaskatas no ka nem signalu jaunais modelis. ganjau ka no kada klokenes pozicijas lasitaja.

_atkal_es_

Post by _atkal_es_ » Thu 01 May, 2014 1:01

nu ja gribas jaunaku tad nem vien ar to pashu 3.0 un brauc kamer iet... nu kad nobirs kas pa nopietno tad ar varesi kramet ieksha veco 3.1. man konkreti noplauka ka dabuju donoru ar sapuvushu rami pa 600 eiro! samainiju motoru un tagad to kas ieprieksh staveja ieksha pa lenam atjaunoshu... shales, gredzeni, blivslegi utt!

ippolit

Post by ippolit » Tue 06 May, 2014 0:02

DeadmaroZ-TLOTL wrote:Atradis ko klausiities, tas tajaas japanu autodalaas ir pilniigs alnis, vina vieniigais bonus ir tas, ka vinsh uz vietas tur visaadus suudus, bet cenas ir kosmos! Tur aatri ieskriet pateikt ko vajag un tiities, garaas sarunaas ar to alni nevajag ielaisties!

Es jau nu nenemtos ar tadu marazmu, nemtu 3.1 un miers. Mashiina nav lai pirkstus vicinaatum,bet lai paarvietotos no punkta A > B ;-)
Nu protāms, ka es ļoti filtrēju ko viņš stāsta. Mazda-i piekares detāļas piedāvā pa normālu cenu un ne tikai no Taivanas, bei it kā arī no Japānas, bet kaut kāds viņš ir ļoti aizdomīgs. Pats piedāvā atlaides... Tāpēc tikai divas reizes kaut ko esmu ņēmis.
Man autiņš ir ne tikai, kā transport, bet arī kā hobbijs, man patīk kaut ko pašam darīt. Visas manas mašīnas vienmēr labi izskatas, tāpēc arī džipam jābūt smukam (bez vecuma pazīmem), var būt noskrapētam no visam pusem, bet bez rūsas, jo uzskatu ja virsbuve ir sūdīga stāvoklī, tad neredzu vispār jēgu ieguldīt naudu tāda autiņā, bet ar mašīnam parasti braucu ilgi.
Tīri nomainīt motoru ar kārbu nav nekādas problēmas, bet pielagot visu pārejo, tas ir čakars.

ippolit

Post by ippolit » Tue 06 May, 2014 0:11

_atkal_es_ wrote:nu ja gribas jaunaku tad nem vien ar to pashu 3.0 un brauc kamer iet... nu kad nobirs kas pa nopietno tad ar varesi kramet ieksha veco 3.1. man konkreti noplauka ka dabuju donoru ar sapuvushu rami pa 600 eiro! samainiju motoru un tagad to kas ieprieksh staveja ieksha pa lenam atjaunoshu... shales, gredzeni, blivslegi utt!

Kaut kā tā es arī biju domājis - kamēr 3.0 būs dzīvs, jāatrod labu 3.1, jāsagatavo viņu, un kad pienāks brīdis, tad nomainīt. Protāms vēl neesmu pārliecināts, vai vajag man to.
Vai jau ir zināms cik maksās tāds kapitālais remonts?

Pa šīm brivdienam izdevas man pavizināties ar Patrol Y60 un Y61 ar 2.8 motoru. Y60 tīri neko iet, salīdzinājuma ar Y61, kuram gāze nav patiešo saistīta ar motoru. 6 cilindri rāda patikamu skaņu. :) Var būt tādu sev arī gribētu, bet Latvijā diezvai tādus var dabūt. Ja būs normāla stāvokli, tad nebūs lētāks par Y61. Paskatijos Lietuvas sludinājumus - it kā ir labi eksemplāri, bet dārgi.

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Thu 29 May, 2014 23:50

Kipa esot 3.1 , bet uz auto rakstiits 3.0

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... efgcd.html
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

_atkal_es_

Post by _atkal_es_ » Sun 01 Jun, 2014 13:57

DeadmaroZ-TLOTL wrote:Kipa esot 3.1 , bet uz auto rakstiits 3.0

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... efgcd.html
Nu acim redzot jau ir parlikts dzinejs. nekads brinums jo Sashka rumbula (monterey shrots) ar par tiem 3.0 splaudas un ja kadu jaunaku atvelk tad parasti ar dzineja defektu un liek ieksha 3.1.

ippolit

Post by ippolit » Thu 05 Jun, 2014 10:50

Par to Trooper es jau uzzināju, ka stāv motors no 97 gada mašīnas, bet ar mehānisko augstspiediena sūkni (cik ir zināms ar mehaniku motori gāja līdz 1995 gada maijam). Pārlika tikai motoru un paneli (divaini, jo it kā kārba no jauna neder pēc ģeometrijas). Galvenais es rakstiju no diviem dažādiem epastiem, un no sākuma viņš atbildēja, ka motors ir no Isuzu Campo, bēt uz otro epastu (pēc kaut kāda laika) neko tādu jau nerakstija, tipo no Monterey-a. Motoram tika noņemti EGR varsti. Saka, ka motors ideāls, bet nafig tad EGR demontēt?
Dīvaini arī, ka 2002. gada autiņam nav pasažiera airbag, kondicioniera. Duty komplektācija tik sūdīga?

Kur tieši Rumbulā Saškam šrots atrodas (būtu forši uz kartes parādīt)? Un arī numuriņu gribētu dabūt.

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Thu 05 Jun, 2014 23:26

EGR nemt nos vajag pilniigi visiem auto, EGR tas ir kaa eest savus suudus...

Tas shrots un sashka nav pie pilna rubla, cenas kosmos un attieksme nekada, vienreiz biju otreiz nebraukshu, bet shrots ir te >>>
View Larger Map
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

ippolit

Post by ippolit » Fri 06 Jun, 2014 0:16

Paldies par koordinātiem!

Kāds var pateikt Monterejam, kurš jau ar jaunu paneli no 1996 gada ir savādaka kārba vai ta pati kā iepriekš? Interesē vai drīkst pieslēgt priekšejus riteņus braucot līdz 100km/st vai tāda fīča iet tikai no 1998 gada, kad parādijas speciāla poga?

Post Reply