Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Re: Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Wed 12 Mar, 2014 23:31

Agni vinam incee monterey no 1998 gada ;-)

Un es runaaju par sho mitsu biideli http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_4D5_engine

Paskaties izstraades gadu ;-)
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

_atkal_es_

Post by _atkal_es_ » Wed 12 Mar, 2014 23:39

Turklat montikam 33 ripuchi der jau standarta! ;)

tolx

Post by tolx » Thu 13 Mar, 2014 1:46

Par veciem patroliem: http://media.club4x4.ru/892-nissan-patrol.html un http://www.autoreview.ru/_archive/secti ... ON_ID=4970
Par veciem Pajero: http://www.autoreview.ru/_archive/secti ... ON_ID=4879
Ja uztraucies par ietilpību, tad Pajero Sport var arī neizskatīt - salons ir jūtami mazāks par pārējiem.
Un kapēc ne Jeep Grand Cherokee? Budžetā sanāk jau apaļais ar 3,1 dīzeli, fulll time 4x4 arī būs.

_atkal_es_

Post by _atkal_es_ » Thu 13 Mar, 2014 10:25

Mans viedoklis ka jeep ir laba lieta bet standarts, tiko sac likt liftus un lielakas riepas ta hadenei resurs krietni samazinas, turklat ta hadene ir arhajiska un gan morali gan fiziski novecojusi! tas 3.1 VM motors ir taspats 2. tik klat viens pods pielikts! tie nu reiz ir neizdevushies motori... zinu tik dazus kam vini ir un kas nebutu sudzejushies.

ippolit

Post by ippolit » Fri 14 Mar, 2014 13:29

Vakardien aizbraucu parunāt ar vienu Monterey 3.1D saimnieku. Pavizināja arī. Viņam ir 1996. g.i. jau ar jaunu paneli. Patīk. Viņš arī neiesaka ņemt 3.0D. Pēc tām nejauši uzzināju info vēl no viena cilvēka par 3.0, arī neiesaka. Dabūju VIN numuru, un painteresējos cik maksā sprauslas tādam motoram. Eparts.lv atbildēja, ka cena ir 1705 EUR/gab (piegāde 12 dienas). Ir tikai oriģināls. Vienkārši pisec, nah tādu vajag. Atkrita šīs variants. Izskatīšu tagad no autiņu 1996. g.i. ar 3.1D, tumšas krāsas. :)
Vakardien pavizinājos arī ar LR Discoveri 2. Tīri neko variants, bet motors tikai 2.5D, un pēc info no i-neta nav uzticams auto, mazāks par Monterey, bet komfortablāks, full time 4x4.
Jeep Grend Cheroke it kā normāls, bet mazāks par Monterey un vel WJ modeļiem ir ar elektroniku vadāma transmisija (nav cieta pieslēguma (var būt ne visiem)).

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Fri 14 Mar, 2014 15:37

LV skatiities detalu cenas ir biki nekorekti ;-)

Tam pasham Monterejam atruma sensors LV vai nu nav vai maksaa ap 60ls, ebay 10$ ;-)

LR Disko aizmirsti ;-)
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

ippolit

Post by ippolit » Sat 15 Mar, 2014 1:32

Nu no ebay var pirkt sīkumus, bet kaut ko nopietnu pasūtīt, domāju, nebūs izdevīgi deļ piegādes.

Disko pat neskatos. I-neta izlasīju, ka Pajero 2 ir uzvarējis testos, kur viņu salīdzināja ar Disko.
A kādas viņam problemas, ka tik kategoriski nē?

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Sat 15 Mar, 2014 9:06

Motors ir viena vieniiga probleema un piekare ar nav nekaada medus maize
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Sun 16 Mar, 2014 11:56

ippolit wrote:Nu no ebay var pirkt sīkumus, bet kaut ko nopietnu pasūtīt, domāju, nebūs izdevīgi deļ piegādes.

Disko pat neskatos. I-neta izlasīju, ka Pajero 2 ir uzvarējis testos, kur viņu salīdzināja ar Disko.
A kādas viņam problemas, ka tik kategoriski nē?
ko tu domaa ar kaut ko nopietnu? kaarbu vai reduktoru? ;-) vai mosh jaunu motoru ;-) nez esmu no ebay suutiijis sajuuga komplektu (kurvis,disks,gultnis), protams shiips bija 75% no izmaksaam, bet kopumaa tapat sanaaca leetaak kaa LV
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

ippolit

Post by ippolit » Sun 27 Apr, 2014 11:50

Atjaunošu tēmu.
Kaut kā, tomēr, vairāk gribas Monterey nopirkt, kaut arī veikala japanautodalas.lv man pateica "nepirkt tādu sūdu", tipa dārgas detaļas, salīdzinājuma ar Pajero. Pie mums pagaidam neko neizdevas atrast labu, no Lietuvas vezt neizdevīgi, jo par motoru virs 3000cm jāmaksa nodokli 300Ls apmēra, sanāk jāmekle te pat. Līdz ar to sāku apsvērt domu varbūt paņemt autiņu ar 3.0 motoru, kurš iet no 1998 gada, un nomainīt motoru uz veco 3.1. Tādā veidā es varētu dabūt autiņu ar labu virsbuvi (bez rūsas), nedaudz mūsdienīgāko. Forumos izlasīju, ka jāmaina motoru un ātruma kārbu, un pēc tam būs jāparmetina kondiškas trubas, ģenerātora stiprinājumu, bet pati lielāko problēma būs ar tahometru.
Kā domājiet vai ir vērts to darīt? Vai klubā ir kāds serviss, kurš varētu izdarīt tādu darbu, ja kas?

Post Reply