Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

ippolit

Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

Post by ippolit » Wed 12 Mar, 2014 10:12

Labrīt, domubiedri!

Jau kaut kādu laiku vēlos sev nopirkt džipu. Auto ir vajadzīgs braukšanai pa pilsētu (kā otrs auto), ekspedīcijās, dažreiz pabraukāties pa mežu bez ekstima. Gribētu TLC 80 vai 105, bet viņus nereāli dabūt laba stāvoklī un pats galvenais cenas ir arī nereālas. Nissan Patrol Y61 arī neverlu, tāpēc izsskatu lētākus variantus - Opel Monterey (pēc 1998.g.i.) un Mitsubishi Pajero 2. Var būt īpašnieki varētu man kaut ko ieteikt?
Par katru esmu palasījis internetā. Opel-i atbaida slikta vadamība un nekomfortabla braukšana, bet patīk ka viņš ir lielāks un izturīgāks par P2. Savukārt P2 ir SuperSelect, labāks salons, labāka vadamība, nav tik rets kā Opel.
Būšu priecīgs par atsauksmem, vai vēl labāk, ja kāds mani varētu pavizināt ar Monterey un P2, lai varētu salīdzināt abas mašīnas un tad pēc iespējas ātrāk piebiedroties pie Jums. ;)

P.S. pašlaik patīk šīs variants: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... aokkb.html

tolx

Re: Opel Monterey vs Mitsubishi Pajero 2

Post by tolx » Wed 12 Mar, 2014 11:26

Bet kas vainas normālā stāvoklī esošam Y60 patrolam?
p.s. tauta runā,ka monterey/trooper labāk tomēr ar 3,1 motoru.

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Wed 12 Mar, 2014 11:39

Abi puust nejeegaa. Mitsu motori ir sliktaaki kaa Isuzu, un jaa kaa jau Tolx teica tad labaak 3.1 bez elektronikas. Par vadaamiibu domaaju, ka ir miits. Tas ir atkariigs no riepaam, no piekaree izmantotiaam atspereem un amortizaatoriem. Kmforts Opelii ir pat loti OK saliidzinot ar mitsu. Mitsu super select ir mana skatiijumaa nevienam nevajadziiga ekstra.

PS

Y60 patrola svars nogalina... ;-)
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

tolx

Post by tolx » Wed 12 Mar, 2014 12:25

Nu šitādam pielietojumam svars būtu pofikk,it īpaši ja cilvēks sapņo par TLC80 :D #3tonnas
A vadāmība - nu Pajero varētu būt labāka,bet neviens no tiem nav paredzēts gāzt pa biķerniekiem.
Citādi - jāņem to,kas labāk patīk. Un atceries,ka vienalga būs jānoliek kāda nauda mežā braucamām riepām,vinčai mosh un vēl kādiem niekiem.
p.s. par izmēriem - pajero ir garāks,bet šaurāks. rezultāts būs vienāds apmēram ietilpībā.

ippolit

Post by ippolit » Wed 12 Mar, 2014 15:15

Patrol Y60 ir pārāk asketisks un nemūsdienīgs, un arī 2.8 dīzelis ne īpaši labs (problēmas ar bļīvi vai pašu galvu). Autiņam jābūt arī smukam, tāpēc gribētos pēc iespējas jaunākus modeļus.
3.1D Monterey nepatīk, gan vizuāli (kaut arī nelielas vizuālas izmaiņas), gad salons.
Mitsai pastāvīga 4x4 transmisija būs labāka no drošības aspekta ziemas periodā un lietainā laikā uz trases. Bet man liekas, ka atras dvīvu P2 būs diezgan grūti.
Protāms pēc iegādes plānos ir uzstādīt šnorkeli, 2" piekāres liftu, 33" riepas, viņču.
Var būt klubā ir kāds Monterey pēc 1998. g.i. ar 3.0D?

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Wed 12 Mar, 2014 16:11

Klubaa tocna nav, vini vispaar ir loti maz un nepopulari.
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

tolx

Post by tolx » Wed 12 Mar, 2014 18:38

Problēmas kā reizi ir patrol y61 3.0 motoriem.
P2 galvenais lai nav sapuvis, pārējo var sataisīt - nav nekāds kosmoss. Remontējas pašu spēkiem.
Nu, ar full time ir vēl Range Rover un LR Discovery.... Vai toyota tlc 95.

ippolit

Post by ippolit » Wed 12 Mar, 2014 23:17

Cik saprotu (info no i-neta) Patrol Y61 motoram var būt problēmas ar augstspiediena sūkni, bet ne ar pašu motoru, kā ir ar 2.8.
Bet TLC 95 maksā aptuveni, kā Patrol Y61, bet viņš ir mazāks un vecāks, tāpēc labāk ņemtu Patrol pa to pašu naudu, Landrover Disko nepatik un nav izturīgs.
Paskatījos lietuvas sludinājumos Monterey/Trooper un secināju, ka ja kaut kas notiks ar virsbuvi, tad būs problēmas, jo tur pārsvara ir autiņi no Anglijas un ar īso bāzi.
Ko varat pateikt par Mitsubishi Pajero Sport?

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Wed 12 Mar, 2014 23:23

Pajero sport = probleemas ar motoru

kas ir probleemas ar virsbuuvi? nu kamon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

_atkal_es_

Post by _atkal_es_ » Wed 12 Mar, 2014 23:26

es fanoju par monterey! pasham jau piektais ir! tikai nem ar 3.1 jeb tad riktig noteste to 3.0 jo ja ir bijis karsets tad problemu vairak ka ar VM 2.5 dizeliem! ja gribi salidzinat micuku ar monterey piebrauc kadu vakaru vai brivdienu marupe! atradisim kas mums ir! :) ja kas sikak interese zvani 26554454!

Post Reply