Kvadracikla iegade

Post Reply
Pioneer

Kvadracikla iegade

Post by Pioneer » Thu 10 Jul, 2014 22:00

Sveiki!
Velos iegadaties kvadraciklu 4x4 bet isti nezinu uz ko skatities (3000-4000 Eiro robezas 500cc-650cc) var panemt jaunu kinieti vai pameklet lietotu hondu vai polaris, skatijos apskatus dazviet dzirdeju par lielu degvielas paterinu un dazadam kaitem. Svarigi tomert ir sakariga kvalitate, kam pieverst uzmanibu iegadajoties lietotu, cik un no ka atkar'igs ir degvielas paterins (kadu motoru, kadu degvielas padeves sistemu,kadu razotaju). Ko varetu iekomentet pieredzejusi brauceji ?Ka jau visos forumos atradisies dazi gudrinieki kuru daudz runa bet jegas maz, tos es palugsu savus komentarus atstat pie sevis.
Paldies!

_atkal_es_

Re: Kvadracikla iegade

Post by _atkal_es_ » Thu 10 Jul, 2014 22:09

Mums blakus teritorija bazejas viena udensistemu buves firma un tur diviem darbiniekiem ir Artic cat kvadras... no sakuma bij tiri sterilas standarta, bet nu jau shkiet pa diviem gadiem apaugushas par kartigiem bezcelniekiem un ka shkiet chali brauka ar diezgan ar vinam! Taka bez gudreshanas vienkarshi iesaku varbut verts papetit ko piedava shis razotajs! :)

JānisL

Post by JānisL » Thu 10 Jul, 2014 22:16

Ieteiktu arī Polaris, cenas sakarīgas un par kvalitāti arī neviens nav sūdzējies...

papakarloss

Post by papakarloss » Fri 11 Jul, 2014 6:32

Kad vienu brīdi biju gatavs kvadras iegādei, arī intensīvi pētīju šo jautājumu. Toreiz subjektīvi nonācu pie secinājuma, ka viennozīmīgi labāk ir lietots brenda aparāts, kā jauns ķīnietis. Tālāk jau price/performance, jauda, bloķis, vinča, aizsargi, stāvoklis, rezerves daļu pieejamība utt. Mana izvēle toreiz krita uz Polaris, dēļ pašbloķējošā difa priekšā. Citiem laikam tāda nav (nezinu gan par CanAm vai ArcticCat). Degvielas patēriņš gan laikam ir pēdējais no izvēles faktoriem, vismaz manā gadījumā, jo ja kvadru taisies lietot pēc nozīmes, tad būs N citas lietas par ko uztraukties. :)

Pioneer

Post by Pioneer » Fri 11 Jul, 2014 9:16

Patreiz man vispar nav nekada priekstata cik tads aparats patere, saprotams ka pa dubliem edis vairak. Pienemu, ka tas atkarigs ari no motora uzbuves un esmu gatavs maksat vairak pie iegades lai velak varetu vizinaties nevis cortoties par nenormalu paterinu. Youtube par paterinu neviens neruna bet dazi gan kautrigi piebilst ka tas vinu kvadrai ir neadekvati liels un nezin kas par vainu vai varbut attiecigais modelis vienk. tik patere. Pienemsim nesteidzoties pa meza taku, grunts celu maziem kalniniem .tiri perku izklaidei ja bus sniegs :-) tad ari to paskuret, nezinu ka katrs rekina stunda, vai kilometra?

skywalker

Post by skywalker » Thu 07 Aug, 2014 23:22

nesen iegadajos Polaris sportsman. Padalaties biedri kur tadam aparatam melet rezerves dalas un kadi ir apkopju intervali.

p.s. mans pirmais kvadra, pieredzes nav nekadas.

Post Reply