Nissan vai Toyota ? Pēc padoma.

biei

Nissan vai Toyota ? Pēc padoma.

Post by biei » Mon 13 Jun, 2016 23:35

Jau atkal tiek apsvērta uzticama 4x4 iegāde.
Budžets līdz 7k. +\-
Ir bijusi pietiekami liela pieredze ar 89 gada Land Cruiser. Ļoti sīksts un uzticams bezceļa transportlīdzeklis. Bet, atceroties lielās detaļu iegādes problēmas es otreiz to vairs negribu. Jo reāli vainu detaļu nav nemaz vai arī tās ir jāgaida mēnesis. Un man kā ļoti nepacietīgam indivīdam ar to sadzīvot bija ļoti grūti. Bet tā ir vēsture.

Škirstot sludinājumus man acīs ir iekrituši śie divi eksemplāri.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... focxo.html 4.2 Land cruisers.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... hhnfn.html
Patrol 2.8Gr.

Lūdzu komentējam. Ko un kapèc ?!

Primāri jau rezerves daļu pieejamība būtu galvenais.
Un vai ir kāda objektīva vieta kur pirms auto iegàdes varētu auto aizgādāt uz dzinēja diagnostiku?!

Paldies.

vdl

Re: Nissan vai Toyota ? Pēc padoma.

Post by vdl » Tue 14 Jun, 2016 0:54

hvz ko taadu vareetu vecajiem mehaaniskajiem motoriem diagnosticeet. kompresiju mosh un elljas spiedienu.

patrolam tas 2.8 ir kaa ir - 4.2 itkaa labaaks bet rets.
+ ir starpiiba starp garo un iiso - lc tev linkaa ir garais un patrols iisais.

par rezerves dalju pieejamiibu - uzmet aci mosh ss rezerves daljaam - cik vieni un cik otri staav izjaukshanai - tad jau buus ~nojausma par lietoto dalju tirgu.

biei

Post by biei » Tue 14 Jun, 2016 10:16

Jā, auto garums man nav noteicošais. Te angļos varu dabūt 4.2 parloļus cik uziet, otrs jautājums ir par dzinēju stāvokli.
Īptsvars tomēr sastāv tieši uz 2.8. Nissan dzinējiem. Kādā ziņā šie dzinēji ir kā ir ?!

Vēl pastāv arī vecie 4 litrīgie jeep cherookie, tiem kam ir tie slavè ļoti un itkā arī neesot problēmas ar detaļām. Nezinu gan cik tur taisnība.

vdl

Post by vdl » Wed 15 Jun, 2016 12:27

4.2 patrolam tomeer ir legjendaari izturiigs motors

biei

Post by biei » Wed 15 Jun, 2016 14:13

Tas tiesa, par motora izturību. Var vilkt paralēles ar Jeep 4.0 bendzīna dzinēju kurš atī tiek slavēts par tā vienkāršumu un izturību. Esmu izlasijies Jeep forumu krustām šķērsām.Viss ir jauki ja paliekam pie tā paša četru litru dzinēja, bet viņiem nāk perversàs automatiskās kārbas kas galīgi nevieš uzticību. Tas ir kā deķis un katrs slavē un velk uz savu pusi. Ja skatās uz to kas pieejams Ss tad lielàkā daļa no nissan ar 2.8 ir piezīme - pēc kapitālā dzinēja remonta. Tas vien nepriecē. Nezinu pagaidām esmu strupceļā.

slieksnis

Post by slieksnis » Thu 16 Jun, 2016 15:03

es izvēlētos toyota, pašam ir bijis gan patrols gan toyota, esmu toyotas pusē, motors būs izturīgāks toyotai vnk uzbūves pēc, patrola 2,8 motoriem visiem ir kapremonti, jo ir novārīti un savērpjas galvas, tas kapremonts neko nedod, jo neviens neved pārbaudīt galvu un mikroplaisām starp vārstu kanāliem. tas 2durvju patrols arī sver tik pat cik tā 4durvju toyota.
par cik tu izvēlies 4.2 tu jau pats sev paraksti zināmas problēmas (ja nu kaut kas notiks), jo te latvijā tie lielie motori nav pārāk izplatīti, bet ja visam seko līdzi tad nekas nevar notikt, tomēr tas auto no sākuma taisīts priekš armijas un Āfrikas, pēc tam priekš citiem mirstīgajiem cilvēkiem.

biei

Post by biei » Thu 16 Jun, 2016 15:54

Paldies par pieredzi - slieksni.
Lai arī cik ļoti pievilcīgi man neliktos tie 4.2/toyotas un patrol dzinēji ar rezerves daļām es būšu sūdos līdz ausīm, ar to es domāju tieši dzinēja daļas. Nav atkāpes un drošības sajūtas.
Pirms 3 gadiem jau bija švaki ar Toyotas 2.4TD rezerves daļu pieejamību un arī tie divi japāņu autodaļu kantori īsti nevarēja. Toyotas cents vispār mani sūtija uz muzeju. Reāli viss tika atrasts krievu auto veikaliņos un nedaudz modificējot salāgots. Viss ir skaisti un patīkami - eksotika. Bet man vajag tādu aparātu lai es nepalieku uz dirsas ar kautko tādu ko nevar nopirkt dēļ auto retuma.

Par Jeep. - Pārlasot gandrīz visu jeep forumu joprojām neesmu radis atbildi uz sev interesējušiem jautājumiem. Interesants liekas vecais cherookie tikai un vienīgi 4.0 litru bendzīnaizpildijumā. Ir skaidrs ka jamam ir pàris nianses kuras novērst ir lēti un vienkārśi, kā arī rezerves daļas ir un būs jo auto ir ļoti plaši izplatīts. Neskaidrs palieks jautājums kā auto kalpo ja to dzen bezceļos. Ir tādi kas dievojas ka na labākas mašīnas par jeep, ir tādi kas atkal to visu noliedz un saka ka mēsls (pārsvarā nissan un toyotas lietotāji)

Patrol 2.8 pēc kapitālā tas dzinējs būs nojāts tas ir skaidrs, bet kā ar nenojàtiem 2.8, nedaudz globālāk paforumiem paložņājot cilvēkiem ļoti patīk 2.8td, dzinējs ir vieglàks un ļoti uzticams ja visam protams seko līdzi un veic apkopes.

BoBons

Post by BoBons » Sat 18 Jun, 2016 12:18

Sveiks varu pakomentet tikai par jeep 4.0 dzinejs tiešam iztirīgs, šausmīgi vienkārš, čuguna bloki un galva man ir 93. gada zj praktiski ar tiem vecajiem katliem irtik divasnianses kas ir vecuma rezultats un ir viegli noveršamas, viena ir hidro kompensatori, kuri vienkarši nolietojas, jauni maksā kapeikas, otrs ir radjators kurš no vecuma vienkarši aizaig un vairs nedzese ka nakas, parejaisvis ir bez maz ar cirvi remontejams. Par karbam runājot, nu parakājies pats papasaules forumiem un salidzini cik tad tās automatiskās karbas tiem jeep ir nomirušas, ka sak nevalkāšu to deķi. Lai veicas ar iegādi.

s19

Post by s19 » Tue 13 Sep, 2016 19:39

Man jau liekas ka Patrols būs krietni lētāks remontos un rezerves daļās. Un tas 2.8 litru turbodīzelis īstenībā nemaz tā arī nelūst. Vnk par visu vajag rūpēties.

Par svaru: arī nevajag visam ticēt. Es kaut kā ar DeadmaroZ-TLOTL pamērījos ar pašmasas cipariem tehniskajā pasē, finālā DeadmaroZ-TLOTL bija ļoti pārsteigts ka Patrols sver tikpat cik viņa Monterey/Trooper

Ja sametina sapuvušo rāmi (un nocinko - kā es) un papuvušo kuzovu tad pārējais ir vēlmju jautājums.
Polijā visādas "šķūninga" detaļas pieejamas lērums, pat spēka bumperis par laikam nepilniem 500€ bija nopērkams, iespējams pat pašu poļu ražots. Katrā ziņā ja nebūtu daži krāni mana Patrol uzfrišināšanas procesā tad es būtu vnk HAPPY!

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Sat 17 Sep, 2016 11:43

s19 wrote:Man jau liekas ka Patrols būs krietni lētāks remontos un rezerves daļās. Un tas 2.8 litru turbodīzelis īstenībā nemaz tā arī nelūst. Vnk par visu vajag rūpēties.

Par svaru: arī nevajag visam ticēt. Es kaut kā ar DeadmaroZ-TLOTL pamērījos ar pašmasas cipariem tehniskajā pasē, finālā DeadmaroZ-TLOTL bija ļoti pārsteigts ka Patrols sver tikpat cik viņa Monterey/Trooper

Ja sametina sapuvušo rāmi (un nocinko - kā es) un papuvušo kuzovu tad pārējais ir vēlmju jautājums.
Polijā visādas "šķūninga" detaļas pieejamas lērums, pat spēka bumperis par laikam nepilniem 500€ bija nopērkams, iespējams pat pašu poļu ražots. Katrā ziņā ja nebūtu daži krāni mana Patrol uzfrišināšanas procesā tad es būtu vnk HAPPY!
Nebija laiks paarbaudiit liidz shim, bet man jau likaas, ka tur tavaa teh pasee figna sarakstiita

Isuzu Trooper 3.1

5durvju

Kerb Weight 1985 kg.
Max. weight 2500 kg.

3durvju

Kerb Weight 1900 kg.
Max. weight 2500 kg.

Nissan Patrol 2.8

5durvju

Kerb Weight 2190 kg.
Max. weight 2700 kg.

3durvju