suzuki vitara 3dor kabrio

Post Reply
karo

suzuki vitara 3dor kabrio

Post by karo » Mon 03 Mar, 2014 20:34

sveiki,gribēju painteresēties varbūt te kāds ir augstāk minētā spēkrata īpašnieks :oops: mani interesē dažas lietas kas saistītas ar šo autiņu.piemēram, cik lielas dubļuriepas viņam var uzlikt bez piekares lifta?

slieksnis

Re: suzuki vitara 3dor kabrio

Post by slieksnis » Tue 26 Jan, 2016 20:47

Laiciņš pagājis, bet man tāds aparāts ir iegādāts, ziemas riepas ir 215/80/15, vasarā ir doma likt 30" riepas, 215/90/15 no uaz, ar nelielu spēlēšanos ar atsperēm un arku valcēšanu vajadzētu dabūt 33", amīši garāki jāmeklē, laikam derēja no kaut kāda opel astra, bet tas vēl jāpārbauda, ar priekšas amīšiem grūtāk, jāpāmēra, varbūt der kādas vw stoikas bez atsperēm, jo stiprinājumi ir līdzīgi. UK ir noērkami amīšu pagarinātāji, bet kaut kā nenopietni liekas, protams ka gribās TA un daudz maz sakarīgu kratīšanos mežā.

karo

Post by karo » Wed 27 Jan, 2016 9:50

o jā,pat nepagāja divi gadi.es jau sen esmu sapratis ka latvijā par vitārām ir ļoti maza interese,un atrast te kautkādu informāciju ir nereāli.sev interesējošo informāciju jau sen noskaidroju palasot krievu forumus.30 izmērs ir maksimums ko var ielikt bez arku griešanas,bet ir vajadzīgs piekares lifts,savu vitāru uzliftēju pa 5cm tagad bez problēmām varu likt riepas 235x75 r15 tas ir 29collas.lai uzliktu 30 izmēru ir nedaudz jāpārtaisa priekšējie plaukti un priekšējais buferis,kautgan mans paziņa 30 izmēru ielika bez plaukta pārtaisīšanas biku ar kuvaldu pielocija visu kas traucēja.bet problēma jau ir tā ka vitāras dzinējs dubļos ir bišku par švaku priekš tādiem ratiem,pabraukt jau protams var bet tikai ar 1 pazemināto ātrumu,nav kur zemāk pārslēgties,protams ja atļauj finanses to problēmu var atrisināt.

slieksnis

Post by slieksnis » Wed 27 Jan, 2016 18:40

Nu motoru problēmām nevajadzētu būt, mūsu šrotu lielvalstī ir pieejami pāris agregāti, vienmēr jau ir v6 variants ar automātu, tāda doma man ir prātā, bet tas vēlāk

Post Reply