Jautājums par terrano wd21

Bobix

Jautājums par terrano wd21

Post by Bobix » Thu 13 Jun, 2013 19:11

Sveiki ir iegādāts šads auto bet kkur forumā lasiju ka šis auto esot galīgi garām ja grib braukt pa bezceļu!!!
Kāds varbūt varētu pastāstīt kādēļ? :?

Paldies :)
Stresa nav pupi gaisā

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Re: Jautājums par terrano wd21

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Thu 13 Jun, 2013 19:19

Nu bezcelos var braukt ar jebkuru 4x4 bobiku, dazi piemeerotaaki dazi nee, bet visu principaa nosaka rociiba

Ar terrano ir taa, ka shams loti puust un prieksheejaa piekare ir loti neizturiiga un motori ne iipashi, paareejais plus, miinus OK Vairaak shis auto paredzeets rallijreidam ne offroadam ;-)

Kaa pirmam bezcelu auto noteiki nebuus nekaada vaina.

Re ku puikas agraak ar teraani pat cempii maucaa ;-)

Image
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

Ginc

Post by Ginc » Fri 14 Jun, 2013 9:57

Nu katram savs auto tuvāks, bet DeadmaroZ apsēstība ar Isuzu ir visiem zināma :D
Ja atiet no reliģijas lietām ,tad nav tik traki. 8-)

1)par piekari: Dēļ sava relatīvi vieglā svara, normāli brauc ar 31-32" riepām, tur kur smagākiem vajag >33·
31x10,5 liekas uz standarta mašīnas, neko negriežot, disku ET jābūt +25 vai +10, ja auto ir paķerts ar nestandarta diskiem - jāskatās. Ar garākām atsperēm un piegrieztiem torsioniem, var iebāzt 32", bet nāksies nošņāpt spārnu stūrus. Ja negribas griezt - bodylift pa 6cm. Bez īpašām sekām var mēgināt braukāt ar 33" riepām, bet tam nāksies liftēt auto.
Par piekares "vārgumu": vienīgais un galvenais uz ko visi iekrīt - VISAS gumijas priekšā (varbūt izņemot apakšējā plaukta steipstieni, kur labāk likt poliuretānu) ir jāliek TIKAI oriģināls. Tad viss būs labi, un nenāksies regulāri kautko mainīt. Ir pāris knifi, kas jāzina lai nostiprinātu centrālo stūres stieni.

2)Par motoriem neklausies, 3,0 benzīns V6 un 2,7TD dīzelis ir ļoti labi, problēmas nesagādā. 2,4 benzīns manuprāt ir sūds, rij tikpat cik 3,0 neiet ņefiga. Dīzelis ir liels dzelzs klucis, ar zobratiem visās vietās (nav ne ķēdes ne zobsiksnas), nav īpaši jaudīgs, bet brauc ar jebko kas nedaudz deg :) 3,0 V6 nākas regulāri mainīt zobsiksnu, un ik pa 5000-7000km - elļu! Ar to daudzi grēko un brīnās par motora hidrokompensatoru grabēšanu aukstam.

3)Rūsē!!!! :evil: Rūsē gan rāmis, gan virsbūve. Ja virsbūvi vēl var pārmetināt bez īpaša stresa, tad ar rāmi nāksies pačakarēties, lai tehskati izietu :(

Ja gribi kādas konkrētas detaļas - prasi.

PS - man pašam ir divi WD21, viens gan jau metāllūžņu statusā.

Bobix

Post by Bobix » Fri 14 Jun, 2013 11:08

Man ir 2,7 traktors nekāds baigais spridzeklis nav bet iet itkā normāli
Diski man liekas ka ir no mitsu vismaz daudziem esmu tadus redzējis (dzelzinieki) rati lien ārā no arkām, par ko skatē varētu būt jautājumi.
Vienīgas kas uztrauc ir kkāds krakšķis priekšā kad saslēgta pilnpiedziņa tieši kad straujāk uzsāk.
Un piemēram priekšā ir ķengurs + lielās miglas, viņas ņemt nost uz TA vai var būt?
Rītdien doma braukt uz skati
Stresa nav pupi gaisā

DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Fri 14 Jun, 2013 11:19

Par ratiem izcakarees 100%, jaaliek arku paplashinajumi

Kengurs var palikt, lukturus gan labaak nonemt

Krakshkis ir domaajams no granatas vai ja ir automaatiskie HUBi tad tie vareetu karakshkeet

PS

Ginc nesatraucies Isuzu arii ir suuds ;-)
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

Bobix

Post by Bobix » Fri 14 Jun, 2013 11:28

DeadmaroZ-TLOTL wrote:Par ratiem izcakarees 100%, jaaliek arku paplashinajumi

Kengurs var palikt, lukturus gan labaak nonemt

Krakshkis ir domaajams no granatas vai ja ir automaatiskie HUBi tad tie vareetu karakshkeet

PS

Ginc nesatraucies Isuzu arii ir suuds ;-)
Tu domā šķiedras uzlikas uz arkām?
Bet tas krakšķis ir nepatīkams vairāk liekas ka kaut kas ieiet sazobē
Stresa nav pupi gaisā

Ginc

Post by Ginc » Fri 14 Jun, 2013 11:30

Atceries vienu - 4x4 uz Terrano (tāpat kā uz visiem auto ar Part-time 4x4) ir domāts braukšanai tikai pa dubļiem, sniegu ttt. segumu ar zemu saķeri! Sausa grantene, asfalts utt. ir lietas kur 4x4 slēgt nedrīkst!
Neliels klakškis ieslēdzot 4x4 ir dēļ automātiskajiem "habiem" (verķa kas pieslēdz priekšējas pusasis pie riteņiem 4x4 braukšanai), to mehānismu der reizi gadā atvērt un sasmērēt ar svaigu litija smēri (der arī bārija mīkstasi Ciatim utt). Oriģinālā tur pienākas specsmēre, vai Shell AeroShell 7 (man tāda ir viena tūba) sintētiskā zemtempretūras smēre, bet Latvijas salos derēs arī parasta litijniece. Ieslēgšnas mehānismā ir 2gab frikcioni, kuri ar laiku nodilst un priekša ieslēdzas ar grutībām - jauns komplekts maksā ap 20Ls, daži remonta vietā izvēlas pāriet uz "manuālajiem habiem" kas maksa no 60Ls uz augšu.
Iesaku sākt ar habu iztīrīšanu/smērēšanu.

Ginc

Post by Ginc » Fri 14 Jun, 2013 11:35

Arku paplašinātāji ir tadi plastmasas sū. Man ir rūpnīcas variants, aplauzīti, var noskruvēt no mana šrota Ieriķos. Var likt kautkādu PVC vai (labāk) poliuretāna lentu ko piekniedē pie spārna iekšējās kantes.
Attachments
srots.jpg

Bobix

Post by Bobix » Fri 14 Jun, 2013 11:43

Ginc wrote:Arku paplašinātāji ir tadi plastmasas sū. Man ir rūpnīcas variants, aplauzīti, var noskruvēt no mana šrota Ieriķos. Var likt kautkādu PVC vai (labāk) poliuretāna lentu ko piekniedē pie spārna iekšējās kantes.
A gaisa snuķīts nav? ;)
Stresa nav pupi gaisā

Ginc

Post by Ginc » Fri 14 Jun, 2013 11:47

Snorkeli domā ? Nav gan. Tas man ir 3,0 V6, motora ziņā tur dīzelim nekas neder.

Post Reply