Gribu pievienoties ekspedīcijai

Post Reply
careometer

Gribu pievienoties ekspedīcijai

Post by careometer » Sun 15 Mar, 2015 3:05

Topika nosaukums jau saka priekšā, ka gribētos pievienoties ekspedīcijai. Pēdējā laikā esmu saskatījies daudz dažādu materiālu, kur Letiņi brauc ekspedīcijās (1000 jūdžu projekts u.c.) un baigi niez pašam tādā piedalīties.
Tātad īsumā par sevi: Auto bezceļiem man nav, ikdienā pārvietojos ar Golf 3.
22 gadi, pašlaik strādāju par Grafisko dizaineri. Ar dabu esmu uz Tu - patīk makšķerēt, kā arī esmu strādājis mežā - no bērnības līdz vidusskolas beigšanai pa brīvajiem brīžiem biju palīgstrādnieks, vidusskolu pabeidzot izveidoju nelielu mežizstrādes uzņēmumu(zāģeru pakalp.) aptuveni 2 gadus, tad gadu nošancēju par atbildīgo par transporta lietām vienā nelielā uzņēmumā, un kopš Janvāra darbojos kā grafiskais dizaineris.
Par pieredzi ar džipiem un bezceļiem. Ar džipiem pieredzes nav, pašam nekad nav bijis un ģimenē ar nevienam nav bijis. Par bezceļiem - neteikšu ka esmu baigais spečkus, bet neteikšu arī, ka neko galīgi nesaprotu, esmu vandījies ar vieglo pa vietām uz iespēju robežām kā arī daudz grimšana ir bijusi ar traktoru mežā (T-40).
Mežā un citos džungļos jūtos labi, nebaidos no dubļiem vai kā cita, uguni iekurt māku, no odiem nebaidos :) Ir iespēja paķert līdzi husi(motorzāģi), ir arī nepieciešamās zināšanas viņa darbināšanai. :) Noteikti ir vēl kas noderīgs, kas vajadzīgs ekspedīcijai.
Varbūt kādam trūkst kāds kompanjons.
Vēlamais laiks - vasara, un būtu ideāli iekļauties kādos 500 eirīšos.
Var rakstīt gan te, gan uz [email protected] gan Facebook/draugiem.lv Andris Čunčulis

Post Reply