Virgas manevri 2012

Post Reply
User avatar
DeadmaroZ-TLOTL
Site Admin
Posts: 491
Joined: Fri 04 May, 2012 17:05
Location: Rīga
Contact:

Virgas manevri 2012

Post by DeadmaroZ-TLOTL » Fri 22 Jun, 2012 0:52

Image
Latvijas atklātā Trofi reidu čempionāta (turpmāk sacensības) izcīņas 3. posms notiek 2012. gada 14-15. jūlijā Latvijā,Virga, Priekules novadā, Bāzes vieta un reģistrācija – “Virgas tradīciju nams”

Ir klāt Latvijas vasara „parastā” un jāsāk gatavoties šī gada lielākajiem manevriem. Kādiem? Latvijas Trofi reidu čempionāta III posmam – Virgas Manevri! Šogad manevrēsim tajā pat apvidū, kur pagājušajā gadā – Liepājas pusē.

Esam plānojuši sacensības sadalīt daudzās disciplīnās, lai sportisti varētu izjust nepārtrauktu cīņas garu. Protams, neatņemama Virgas Manevru sastāvdaļa būs triāls, kura trase šogad tiks papildināta ar jauniem, speciāli sagatavotiem šķēršļiem. Tāpat notiks orientēšanās un kontrolpunktu meklēšana iepriekš neapgūtās teritorijās, kā arī tiek gatavoti leģendas braucieni, kas nesīs ne vienu vien pārsteigumu.

Tūrisma ieskaites dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus speciāli sagatavotā sacīkstē, kuras laikā būs jāapmeklē ne tikai kultūrvēsturiski objekti, bet arī jāpārvar dažādi bezceļu radīti braukšanas apgrūtinājumi.

Par pārējām ieskaitēm, sacensību disciplīnām un jaunumiem turpināsim informēt mūsu mājas lapā http://www.4x4klubs.lv un http://www.trofi.lv

Tiekamies Virgas menevros!
Ārā spīd saule , bet ne visiem!
ImageImage
Draugiem
Facebook
Twitter

User avatar
Reinis
Posts: 84
Joined: Thu 10 May, 2012 9:45
Location: kautkur pasaules centrā
Contact:

Re: Virgas manevri 2012

Post by Reinis » Fri 22 Jun, 2012 11:07

Nu es ceru, ka IRON MAN triālam būs sagatavoti jauni škēršļi, lai būt interesantāk. Vēl ir iespēja pasviest kādu labu ideju triāla šķērslim, izsakiet savas domas te!

Post Reply